اخبار

نحوه اجرای دروس شایستگی های فنی رشته شبکه و نرم افزار رایانه

تمامی دروس شایستگی های فنی کارگاهی 8 ساعته در هر سه پایه رشته شبکه و نرم افزار رایانه می تواند از ابتدای سال تحصیلی 98-97 به صورت موازی اجرا شود.

برگزاری دوره توجیهی آموزشی رشته متالورژی پایه12 در استان کرمان

دوره توجیهی  آموزشی  رشته متالورژی درس قالب گیری و آلیاژسازی  از تاریخ 97/7/23  الی 79/7/26 با حضور 60  نفر از هنرآموزان رشته متالورژی  در استان کرمان در حال برگزاری می باشد.

تجلیل از بازنشستگان دفتر تالیف کتاب های درسی فنی و حرفه ای و کاردانش

روز شنبه21 مهر ماه 1397 جلسه شورای عمومی دفتر تالیف کتاب های درسی فنی و حرفه ای و کاردانش با حضور مدیر کل ، معاونین و کارشناسان دفتر در سالن جلسات طبقه دوم  برگزار گردید . در این جلسه از بازنشستگان دفتر تجلیل به عمل آمد.

برگزاری دوره توجیهی آموزشی رشته ماشین ابزار پایه12 در تبریز

دوره توجیهی - آموزشی  رشته ماشین ابزار از روز دوشنبه 97/7/16  الی 79/7/19 با حضور 35 نفر از هنرآموزان این رشته و به مدت 32 ساعت در شهر تبریز در حال برگزاری می باشد.

برگزاری سیزدهمین همایش تجلیل از مولفان و پدید آورندگان مواد و رسانه های آموزشی

همایش تجلیل از مؤلفان و پدیدآورندگان مواد آموزشی 17 مهر ماه در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود. در این مراسم 700 نفر از مؤلفان کتاب درسی حضور دارند و تعدادی از مؤلفان به نمایندگی از این مؤلفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی تجلیل می‌شوند.در همایش تجلیل از مؤلفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی از 3 پیشکسوت تألیف کتاب درسی تجلیل می‌شود همچنین از برترین آثار رسیده درباره شهید حججی تقدیر خواهد شد.

برگزاری دوره توجیهی آموزشی رشته معدن در زنجان

دوره های توجیهی  آموزشی کتاب های جدید التالیف، عملیات استخراج ، کنترل محیط و ماشین آلات معدنی  از تاریخ 97/7/11  الی 97/7/14  مهر ماه  با حضور 10هنر آموز از استانهای کرمان، فارس، خراسان رضوی و کردستان در شهر زنجان درحال برگزاری می باشد.

بازدید آقای مهندس دوراندیش ازدوره توجیهی آموزشی رشته صنایع چوب پایه 12 اردبیل

آقای مهندس احمدرضا دوراندیش مدیر کل دفتر تالیف کتاب های درسی فنی و حرفه ای و کاردانش روز چهارشنبه 97/7/11 در مراسم اختتامیه دوره  کتاب درسی طراحی و ساخت مبلمان مسکونی رشته صنایع چوب و مبلمان در بین هنرآموزان این رشته حضور یافتند .

جلسه مشترک بررسی تحولات برنامه های درسی رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش با حضور نمایندگان دانشگاه فنی و حرفه ای

دومین جلسه مشترک بررسی تحولات برنامه های درسی رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش با حضور نمایندگان دانشگاه فنی و حرفه ای روز دوشنبه مورخ 97/7/8 در دفتر تالیف کتاب های درسی فنی و حرفه ای و کاردانش برگزار گردید.

برگزاری دوره توجیهی آموزشی رشته صنایع چوب پایه12 درهنرستان رازی اردبیل

دوره توجیهی - آموزشی کتاب درسی طراحی و ساخت مبلمان مسکونی رشته صنایع چوب و مبلمان در استان اردبیل از روز شنبه 97/7/7  با حضور ۸۰ نفر از هنرآموزان منتخب سراسر کشور در هنرستان رازی اردبیل درحال برگزاری می باشد.

انتشار کتاب اخلاق حرفه ای پایه دوازدهم - شاخه فنی حرفه ای و کاردانش

کتاب اخلاق حرفه ای پایه دوازدهم - شاخه فنی و حرفه ای و کاردانش منتشر شد.

آغاز ماه مهر، فصل طلوع دوباره خورشید دانش و تجلی بهار تعلیم و تربیت گرامی باد.

آغاز سال تحصیلی جدید 98-97 و آغاز هفته دفاع مقدس که درطلیعه ماه محرم، رنگ و بویی حسینی و عاشورایی نیز به خود گرفته است گرامی باد.

تدوین برنامه درسی رشته دستیاری طراح تمرین فوتبال

 در راستای متناسب سازی آموزش ها با نیاز دنیای کار حال حاضر و آینده و همچنین آموزش نیروی کار ماهر در سطوح مهارتی ، برنامه ریزی رشته دستیاری طراح تمرین فوتبال در شاخه کاردانش با همکاری وزارت آموزش و پرورش و اتحادیه فوتبال در دست برنامه ریزی است.

بازدید آقای مهندس دوراندیش از برگزاری دوره تولید و پرورش دام های بزرگ رشته اموردامی- مشهد

دوره توجیهی آموزشی تولید و پرورش دام های بزرگ رشته امور دامی از تاریخ 97/6/24 الی 97/6/26 شهریورماه در استان خراسان رضوی شهرستان مشهد هنرستان کشاورزی شهید یوسفی 2 با حضور 31نفر از هنرآموزان این رشته برگزار گردید.

برگزاری دوره ضمن خدمت کشوری رشته شبکه و نرم افزار رایانه

 دوره ضمن خدمت کشوری رشته شبکه و نرم افزار رایانه مربوط به کتب آموزشی پایه دوازدهم "نصب و نگهداری تجهیزات شبکه و سخت افزار" و" تجارت الکترونیک و امنیت شبکه " از  تاریخ 97/6/23 الی 97/6/26  با حضور 35 نفر از هنرآموزان این رشته در شهر قم برگزار گردید.

برگزاری دوره های جوشکاری و پوشش دهی با گاز محافظ و اتصال ویژه مواد فلزی و غیر فلزی

 دوره های توجیهی کتاب های جدید التالیف، دوره های جوشکاری و پوشش دهی با گاز محافظ و اتصال ویژه مواد فلزی و غیر فلزی از تاریخ 20/6/97  الی 23/6/1397   با حضور اساتید و هنرآموزان این رشته  در دانشگاه شهید رجایی برگزار گردید.

بازدید آقای مهندس دوراندیش مدیرکل دفتر از برگزاری دوره های توجیهی آموزشی در دانشگاه شهید رجایی

روز شنبه 97/6/24 آقای مهندس دور اندیش مدیر کل دفتر تالیف کتاب های درسی فنی و حرفه ای و کاردانش از دوره های درحال برگزاری دانشگاه شهید رجایی بازدید نمودند. این دوره ها که از تاریخ 97/6/20  آغاز شده اند شامل رشته های امور باغی، امور زراعی، صنایع غذایی، چاپ ، تاسیسات ، ماشین های کشاورزی و صنایع فلزی می باشند.

دوره توجیهی آموزشی دروس کارگاهی پایه دوازدهم رشته امور زراعی

دوره توجیهی آموزشی دروس کارگاهی پایه دوازدهم رشته امور زراعی با عنوان " پرورش و تولید غلات و گیاهان صنعتی " و"پرورش و تولید گیاهان علوفه ای"  از تاریخ 97/6/20 الی 97/6/25  با حضور 27 نفر از هنرآموزان این رشته در دانشگاه شهید رجایی  در حال برگزاری می باشد.

دوره توجیهی آموزشی دروس کارگاهی پایه دوازدهم رشته امور دامی

دوره توجیهی آموزشی دروس کارگاهی پایه دوازدهم رشته امور دامی با عنوان " تولید و پرورش دام های بزرگ " در تاریخ 97/6/24 و" تولید و پرورش آبزیان"  از تاریخ 97/6/21 الی 97/6/23  با حضور31 نفر از هنرآموزان این رشته در استان خراسان رضوی، شهرستان مشهد، هنرستان کشاورزی شهید یوسفی (2)  برگزارشد.
 

برگزاری دوره توجیهی آموزشی دروس کارگاهی پایه دوازدهم رشته ماشین های کشاورزی

دوره توجیهی آموزشی دروس کارگاهی پایه دوازدهم رشته ماشین های کشاورزی با عنوان " تعمیر و تنظیم ماشین های زراعی و باغی  " و"تعمیر و مونتاژ تجهیزات کشاورزی "  از تاریخ 97/6/20 الی 97/6/25 در دانشگاه شهید رجایی تهران با حضور36 نفر از هنرآموزان این رشته در حال  برگزاری  می باشد.

برگزاری دوره توجیهی آموزشی رشته چاپ

دوره توجیهی آموزشی دروس کارگاهی پایه دوازدهم رشته چاپ با عنوان " طراحی و آماده سازی فایل های چاپی " و" تولید به روش چاپ فلکسو گرافی وروتوگراوور"  از تاریخ 97/6/20 الی 97/6/25 در دانشگاه شهید رجایی تهران با حضور9 نفر از هنرآموزان این رشته در حال  برگزاری  می باشد.

Pages