اخبار

نشست بزم اندیشه با حضور مهندس میرسلیم برگزار می شود

نشست بزم اندیشه با عنوان «دور نمایی از آینده آموزش های فنی و حرفه ای در کشور»با حضور مهندس میرسلیم برگزار می شود.

برگزاری آیین تجلیل از منتخبین اولین جشنواره ملی ایده بازار و ساخت پروژه و دستاوردهای فناورانه و خلاقانه در ساری

استان مازندران از تاریخ 98/8/19 لغایت98/8/20 میزبان  مرحله نهایی اولین جشنواره ملی ایده بازار و ساخت پروژه و دستاوردهای فناورانه و خلاقانه هنر ستان های فنی وحرفه ای سراسر کشورمیباشد.

آغاز هفته وحدت گرامی باد.

حضرت محمد مصطفی (ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام عزیز، دین رحمت و شفقت، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنایی بخش بهره مند ساخت.

دکترحسن ملکی: اسناد تحولی به آموزش و پرورش شناسنامه فلسفی، فرهنگی و اجتماعی داده است.

آقای دکتر ملکی معاون طراحی و تولید بسته های یادگیری روز دوشنبه 98/7/29 در نشست مدیران وزارت آموزش و پرورش بیان نمودند که سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی بنا به تصریح مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیرشان و بنا به تحلیل عقلانی و منطقی قلب آموزش و پرورش است. قاعدتا این قلب باید پویا تپنده و سالم باشد. در شرایط کنونی ماموریت اصلی که سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی برای خود تعریف کرده عملیاتی کردن اسناد تحولی است. اسناد تحولی شامل سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و برنامه درسی ملی که از افتخارت وزارت آموزش و پرورش می باشد زیرا این اسناد به آموزش و پرورش شناسنامه فلسفی و فرهنگی و اجتماعی داده است.

برگزاری جلسه دفتر طراحی و تولید بسته های یادگیری فنی و حرفه ای و کاردانش با حضور اقای دکتر ملکی

روز یکشنبه 98/7/28 جلسه دفتر طراحی و تولید بسته های یادگیری فنی و حرفه ای وکاردانش با حضور اقای دکتر ملکی معاون طراحی و تولید بسته های یادگیری، سرپرست دفتر و کارشناسان درسالن جلسات طبقه پنجم از ساعت 7:30 الی9:15 برگزار گردید.

برگزاری دومین جلسه دفتر طراحی و تولید بسته های یادگیری فنی و حرفه ای و کاردانش

دومین جلسه دفتر طراحی و تولید بسته های یادگیری فنی و حرفه ای و کاردانش با حضور آقای مهندس بهمنی و کارشناسان محترم این دفتر در تاریخ 20/7/98 برگزار گردید.

برگزاری دوره آموزشی کشوری رشته حمل و نقل با همکاری آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی

دوره آموزشی کشوری رشته حمل و نقل با همکاری آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی و آموزش و پرورش شهرستان ماکو از چهارشنبه 10 لغایت 12 مهرماه 98   با حضور 18 هنرآموز این رشته  از 6 استان کشور در منطقه آزاد ماکو  برگزار گردید .

نشست هم‌اندیشی معاونت طراحی و تولید بسته‌های یادگیری برگزار شد

نشست هم اندیشی و پرسش و پاسخ معاونت طراحی و تولید بسته‌های یادگیری سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی برگزار شد. این نسشت هم‌اندیشی با حضورهمکاران این معاونت در سالن اجتماعات سازمان برگزار شد و حاضرین به بحث و تبادل نظر پرداختند.

فیلم های آموزشی، راهنمای معلم و نرم افزارهای همراه کتاب درسی را در شبکه آموزشی رشد دنبال کنید.

فیلم های آموزشی، راهنمای معلم و نرم افزارهای همراه کتاب درسی را در شبکه آموزشی رشد دنبال کنید.

جلسه دفتر طراحی و تولید بسته های یادگیری فنی و حرفه ای و کاردانش در خصوص برنامه عملیاتی برگزار گردید.

روز شنبه 98/7/13 جلسه دفتر طراحی و تولید بسته های یادگیری فنی و حرفه ای و کاردانش با حضور آقای مهندس بهمنی و کارشناسان محترم این دفتر برگزار گردید.

برگزاری جلسات دفتر طراحی و تولید بسته های یادگیری فنی و حرفه ای و کاردانش

جلسات دفتر طراحی و تولید بسته های یادگیری فنی و حرفه ای و کاردانش به منظور تدوین برنامه عملیاتی شش ماهه دوم سال 98 این دفتر روز های شنبه مورخ 6/ 7/ 98 و یکشنبه 7/ 7/ 98 در ساختمان ایرانشهر برگزار شد.

امضای تفاهم نامه بین سازمان پژوهش و معاونت آموزش متوسطه

با انعقاد تفاهم نامه معاونت آموزش متوسطه و سازمان پژوهش وبرنامه ریزی آموزشی، بنیادICDL ایران مجری اجرای طرح ایران مهارت شد.

 

پیام رئیس سازمان پژوهش به مناسبت اغاز سال تحصیلی جدید

شروع سال تحصیلی و نخستین روز مهرماه سرآغاز تجدید حیات آموزشی و تربیتی و نوید بخش حرکتی جدید درمسیر پیشرفت و تعالی کشور است . در این روز  ، جامعه ما شاهد شور و نشاطی تازه در بین نوجوانان و جوانان ومجاهدتی دوباره توسط معلمان دلسوز و متعهدی است که با تلاش علمی و تربیتی خود گام دیگری را برای زمینه سازی رشد و تعالی نسل آینده فراهم می سازند.

برگزاری جلسه هماهنگی بازآرایی استانداردهای فضا و تجهیزات

جلسه هماهنگی بازآرایی استانداردهای فضا و تجهیزات با حضور نمایندگان محترم سازمان نوسازی مدارس ( مهندس آئینی و آقای دکتر علایی) و دفتر تالیف کتاب های درسی فنی و حرفه ای و کاردانش و دفتر انتشارات و فناوری و آموزشی امروز چهارشنبه مورخ 27 / 6 / 98 از ساعت 13:30برگزار شد.

دومین دوره مسابقات آزاد مهارت اوراسیا آبان ماه برگزار می‌شود

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور اعلام کرد؛ دومین دوره مسابقات آزاد مهارت اوراسیا آبان ماه برگزار می‌شود

برگزاری اولین جلسه زمینه تحصیلی حرفه ای هنر

این جلسه با حضور سرپرست دفتر، نماینده معاونت آموزشهای فنی و حرفه ای و کاردانش، سرپرست حوزه تربیت و یادگیری فرهنگ و هنر، رئیس گروه هنر و سه تن از کارشناسان این گروه تشکیل شد

فرارسیدن ماه محرم ایام سوگواری سرور آزادگان جهان امام حسین (ع)تسلیت باد.

هم عشق حسین، معنی زندگی است
هم گریه بر او کمال سازندگی است . . .

نشست تبیین قلمرو حوزه‌های تربیت و یادگیری و دوره‌های تحصیلی

این نشست امروز 10 شهریور در سالن جلسات سازمان با حضور تعدادی از سرپرستان حوزه های تربیت و یادگیری و مسئولان دوره های تحصیلی برگزار شد.

مسابقات جهانی مهارت با حضور 63 کشوراز جمله تیم ایران در شهرکازان روسیه در حال برگزاری می باشد.

چهل و پنجمین دوره مسابقات جهانی مهارت با حضور 63 کشور از جمله تیم ایران درشهرکازانروسیه در حال برگزاری است. تیم ایران با حضور در 10 رشته با هیأت 30 نفری در این مسابقات شرکت می‌کند.

برگزاری جلسه با هنرآموزان خبره گروه کشاورزی استان تهران

روز 4شنبه 98/5/23 جلسه گروه کشاورزی با حضور سرپرست دفتر، کارشناسان وهنرآموزان خبره استان تهران برگزار گردید.

Pages