بازار کار

برگزاری جلسه کارشناسان دفتر با شرکت سایپا یدک در راستای ارتباط با دنیای کار

روز سه شنبه چهاردهم اسفند ماه1397 کارشناسان دفتر تالیف کتابهای درسی فنی و حرفه ای و کاردانش جلسه ای در شرکت سایپا یدک در راستای ارتباط با دنیای کار برگزارنمودند.

حضور مهندس دوراندیش در نشست تخصصی کارگروه "روانشناسی، علوم تربیتی، اخلاق و تولید و صنعت"

نشست تخصصی کارگروه "روانشناسی، علوم تربیتی، اخلاق و تولید و صنعت" از سلسله پیش نشست های همایش ملی "ارتباط علوم انسانی، تولید و صنعت"  روز شنبه 24 آذر ماه در پژوهشگاه علوم انسانی ومطالعات فرهنگی برگزار گردید. 

جلسه مشترک دفتر تالیف فنی و حرفه ای در وزارت صنعت معدن وتجارت،جهت تربیت نیروی انسانی در صنعت طلا و جواهر کشور

روز یکشنبه 10/4/97  جلسه ای با حضورآقای  مهندس دوراندیش مدیر کل محترم دفتر تالیف کتابهای درسی فنی و حرفه ای  و کاردانش و رئیس گروه فلزات گرانبها و سنگ های قیمتی وزارت صنعت معدن تجارت ، نمایندگان اتحادیه طلا ، جواهر، نقره و سکه تهران ، اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان طلا، جواهر، نقره و سنگهای قیمتی ایران و مدیران  چندین شرکت طلا سازی در محل وزارت صنعت معدن تجارت تشکیل گردید.

تدوین کتاب درسی پویا نمایی برای اولین بار در دفتر تالیف کتاب های درسی فنی و حرفه ای و کاردانش

با توجه به پیشرفت های علمی و تکنولوژی به ویژه آی. تی که روزانه هزاران بازی و یا فیلم و داستان را به صورت متحرک به مخاطبان عرضه می کند، رشته پویانمایی به عنوان یک نیاز جامعه امروزی مورد توجه قرار گرفت.

ساخت تابلوی آموزشی در راستای تولید و حمایت از کالای داخلی

با توجه به نیاز هنرستان به تابلوهای آموزشی و گران قیمت بودن تابلوهای ساخته شده در بازار ودر راستای حمایت از کالای ایرانی و سرمایه ملی،در دفتر تالیف فنی و حرفه ای و کاردانش،کارشناس رشته الکترونیک و اعضاء شورای برنامه ریزی رشته الکترونیک در قالب یک طرح پژوهشی عملیاتی تصمیم گرفتند اقدام به تولید و ساخت تابلوهای ارزان قیمت نمایند و آن را عملاً به کار گیرند.

حضور مهندس احمدرضا دوراندیش مدیرکل محترم دفتر در «کارگاه آموزشی- تبیینی معلمان فنی و حرفه ای وکاردانش»

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، مهندس احمدرضا دوراندیش مدیرکل دفتر برنامه ریزی و تألیف کتب درسی فنی و حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش در «کارگاه آموزشی- تبیینی معلمان فنی، حرفه ای وکاردانش» اظهار کرد: با توجه به اسناد بالادستی دفتر برنامه ریزی و تألیف کتب درسی در راستای کیفیت بخشی به آموزش فنی و حرفه ای و کاردانش گام های مطلوبی برداشته است.

نشست تخصصی اخلاق حرفه ای با حضور کارشناسان ،هنر آموزان وصاحب نظران حوزه صنعت و بازار کار

روز یکشنبه مورخ 27/4/ 95نشست تخصصی اخلاق حرفه ای با هدف هم اندیشی پیرامون تالیف کتاب اخلاق حرفه ای برگزار گردید.

Subscribe to RSS - بازار کار