کارآفرینی

برای اشتغال پذیری دانش آموزان باید مسائل کارآموزی و کارورزی، بیمه‌ و سنجش دانش آموزان حل شود

آقای مهندس افشار بهمنی سرپرست دفتر فنی و حرفه ای و کاردانش درهفته بزرگداشت مهارت و کارآفرینی در جمع کارشناسان و متخصصان فنی و حرفه ای بیان کردند که آینده بازار کار به سمت مشاغل سبز میرود، مشاغل خدماتی میشوند، و ما باید رشته های جدید در مجموعه وزارت آموزش و پرورش را طراحی کنیم.

اگرفارغ‌التحصیلان با نگاه کارآفرینی آموزش ببینند برای کشورفرصت تلقی میشوند

دکتر محبی سرپرست معاونت برنامه ریزی درسی و تولید بسته های تربیت و یادگیری در جمع متخصصان دفتر فنی و حرفه ای و کاردانش، اهمیت مهارت آموزی و آموزش های فنی حرفه‌ای، چالش‌ها  و راهکارهای ارتقای آن را تشریح کردند.

برنامه درسی مهارت محور کانون اصلی مهارت هاست.

دکتر حسن ملکی ریاست محترم سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در هفته بزرگداشت مهارت و کارآفرینی در جمع متخصصان دفتر فنی و حرفه ای و کاردانش بیان نمودند که برنامه درسی مهارت محور کانون اصلی مهارت هاست نه داده‌ها و اطلاعات .

برگزاری اولین کمیسیون برنامه ریزی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی با حضور صاحبنظران حوزه های مختلف

اولین جلسه کمیسیون برنامه ریزی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی با حضور دکتر سجادی نیری، دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز و دکتر سرهنگی مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار و تنی چند از صاحبنظران حوزه های نوآوری، کارآفرینی و آموزش در دفتر طراحی و تولید بسته های یادگیری فنی و حرفه ای و کاردانش برگزار گردید.

برگزاری کارگاه تحلیل درس کارگاه نوآوری و کارآفرینی درناحیه 2 شهرری

به دعوت گروههای آموزشی  شهرستان های استان تهران  کارگاه تحلیل درس کارگاه نوآوری و کارآفرینی در محل  آموزش و پرورش شهرری ناحیه 2  با موضو ع بررسی کتاب کارگاه نوآوری و کارآفرینی برگزار گردید. تعداد 25 نفر از هنرآموزان به عنوان نماینده از مناطق مختلف در جلسه حضور داشتند و در این جلسه به بررسی اهداف کتاب، روش تدریس و ارزشیابی آن پرداخته شد.

مدیران باید بستر نوآوری و کارآفرینی را در هنرستان ها فراهم سازند-گفتگو جمیله السادات حسینی روح الامینی

"دوره آموزشی کشوری مدیران منتخب طرح هنرستانهای کارآفرین" در شهراصفهان  درحال برگزاری می باشد.

دوره آموزشی کشوری مدیران منتخب طرح هنرستان کارآفرین ویژه هنرستان های شاخه فنی و حرفه ای از امروز یکشنبه دوم دی ماه لغایت سوم دی ماه در باشگاه فرهنگیان شماره ۳ اصفهان در حال برگزاری است.در روز اول این دوره مدیران و کارشناسان دفاتر تالیف کتاب های درسی فنی و حرفه ای و آموزش های فنی و حرفه ای برنامه ها، اهداف، روش ها و اصول آموزش شایستگی های غیرفنی را تبیین نمودند.

برگزاری جلسه شورای دفتر تالیف کتاب های درسی فنی و حرفه ای و کاردانش در مدرسه دارالفنون

جلسه شورای  کارکنان دفتر تالیف کتب درسی فنی- حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش صبح امروز(شنبه 6 مردادماه 97) در مدرسه تاریخی دارالفنون برگزار شد.

Pages

Subscribe to RSS - کارآفرینی