کارآفرینی

برگزاری اولین کمیسیون برنامه ریزی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی با حضور صاحبنظران حوزه های مختلف

اولین جلسه کمیسیون برنامه ریزی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی با حضور دکتر سجادی نیری، دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز و دکتر سرهنگی مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار و تنی چند از صاحبنظران حوزه های نوآوری، کارآفرینی و آموزش در دفتر طراحی و تولید بسته های یادگیری فنی و حرفه ای و کاردانش برگزار گردید.

برگزاری کارگاه تحلیل درس کارگاه نوآوری و کارآفرینی درناحیه 2 شهرری

به دعوت گروههای آموزشی  شهرستان های استان تهران  کارگاه تحلیل درس کارگاه نوآوری و کارآفرینی در محل  آموزش و پرورش شهرری ناحیه 2  با موضو ع بررسی کتاب کارگاه نوآوری و کارآفرینی برگزار گردید. تعداد 25 نفر از هنرآموزان به عنوان نماینده از مناطق مختلف در جلسه حضور داشتند و در این جلسه به بررسی اهداف کتاب، روش تدریس و ارزشیابی آن پرداخته شد.

مدیران باید بستر نوآوری و کارآفرینی را در هنرستان ها فراهم سازند-گفتگو جمیله السادات حسینی روح الامینی

"دوره آموزشی کشوری مدیران منتخب طرح هنرستانهای کارآفرین" در شهراصفهان  درحال برگزاری می باشد.

دوره آموزشی کشوری مدیران منتخب طرح هنرستان کارآفرین ویژه هنرستان های شاخه فنی و حرفه ای از امروز یکشنبه دوم دی ماه لغایت سوم دی ماه در باشگاه فرهنگیان شماره ۳ اصفهان در حال برگزاری است.در روز اول این دوره مدیران و کارشناسان دفاتر تالیف کتاب های درسی فنی و حرفه ای و آموزش های فنی و حرفه ای برنامه ها، اهداف، روش ها و اصول آموزش شایستگی های غیرفنی را تبیین نمودند.

برگزاری جلسه شورای دفتر تالیف کتاب های درسی فنی و حرفه ای و کاردانش در مدرسه دارالفنون

جلسه شورای  کارکنان دفتر تالیف کتب درسی فنی- حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش صبح امروز(شنبه 6 مردادماه 97) در مدرسه تاریخی دارالفنون برگزار شد.

همایش بررسی برنامه درسی کارگاه نوآوری و کارآفرینی در دانشگاه پیام نور شهرکرد

این همایش با حضور دبیران درس کارگاه نوآوری و کارآفرینی پایه یازدهم رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش در روز شنبه مورخ 16/10/96 در سالن شهید آوینی دانشگاه پیام نور شهرکرد برگزار گردید.در این جلسه آقای اسفندیار پور سرگروه نوآوری و کارآفرینی استان چهارمحال و بختیاری در ابتدای جلسه ضمن خوش آمدگویی به مهمانان با تشریح برنامه های گروه مذکور چگونگی ثبت نام هنرآموزان در دوره ضمن خدمت الکترونیکی کارگاه نوآوری و کارآفرینی را تشریح نمودند.

برنامه درسی (استاندارد آموزش) درس کارگاه نوآوری و کارآفرینی

برنامه درسی (استاندارد آموزش) درس کارگاه نوآوری و کارآفرینی کلیه رشته های تحصیلی شاخه فنی وحرفه ای و کاردانش

برگزاری دومین جلسه شورای برنامه ریزی دروس شایستگی غیر فنی پایه یازدهم

در تاریخ سه شنبه 25 آبان ماه دومین جلسه شورای دروس شایستگی غیر فنی پایه یازدهم شاخه فنی و حرفه ای و کاردانش در دفتر تالیف کتاب های درسی فنی و حرفه ای و کاردانش برگزار گرید.

Pages

Subscribe to RSS - کارآفرینی