برگزیدگان جشنواره کتاب های رشد در بخش رشته های فنی وحرفه ای

در مراسم پایانی پانزدهمین جشنواره کتاب رشد، که جمعی از مسئولان آموزش و پرورش، ناشران، معلمان و نامزدهای دریافت جایزه در گروه‌های سی گانه داوری این جشنواره در آن حضور داشتند، جوایز برگزیدگان این جشنواره اهدا شد.  

 کتاب: سواد مالی برای نوجوانان: راهنمای آموزش سواد مالی برای اولیا، تألیف محرم آقازاده از انتشارات مرآت، در گروه داوری اقتصاد، حسابداری و بازرگانی، به عنوان اثر برگزیده انتخاب شد و تندیس جشنواره را به دست آورد.

 در گروه داوری رایانه، کتاب طراحی شبکه، ترجمۀ زهرا جاوید از انتشارات آوند دانش، موفق شد عنوان کتاب تقدیری این گروه را به خود اختصاص دهد.

 داوران گروه سلامت و تربیت بدنی، از بین کتاب‌های رسیده، کتاب راهنمای کاربردی کوه‌پیمایی و طبیعت‌گردی ترجمۀ سامان شاهین‌پور و احمد نظری از انتشارات مهرسا را شایستۀ دریافت عنوان تقدیری دانستند.

 اما کتابی که در گروه داوری فرهنگ و هنر، از همگنان پیشی گرفت و موفق به کسب عنوان اثر تقدیری گروه شد، کتابی نبود جز دایناسورهای مقوایی بسازیم، ترجمۀ علی‌رضا باقری جبلی از انتشارات طلایی.

 در گروه داوری کشاورزی کتاب حشره‌شناسی و مدیریت تلفیقی آفات تألیف سهیلا تکاور، حسین اکبرلو و اسدالله آقامیرکریمی از انتشارات دانشگاه فنی و حرفه‌ای و کتاب راهنمای نگه‌داری گیاهان آپارتمانی ترجمۀ محمد‌رضا داهی از شرکت انتشارات فنی ایران، دو کتابی بودند که گوی توفیق را از همگنان ربودند و به عنوان آثار تقدیری این گروه معرفی شدند.

 در گروه داوری مدیریت خانواده و بهداشت و کودکیاری، از بین یک صد عنوان کتاب مناسب، کتاب‌های روان‌شناسی و آموزش مهارت‌های زناشویی و بلوغ افراد نابینا، تألیف مریم اصغری از انتشارات آوای نور

کتاب جامع سلامت خانواده، ترجمۀ مرجان قائمی و سید‌علیرضا طلائی‌ زواره از انتشارات تیمورزاده، به عنوان آثار برتر گروه، موفق به کسب عنوان تقدیری جشنواره شدند.

در گروه داوری مکانیک نیز کتاب جداول و استانداردهای صنایع چوب، ترجمۀ مراد سلیمی از انتشارات دانش‌بنیاد و کتاب دکوراسیون چوبی از طراحی تا اجرا، تألیف امیر نظری و رامک فرح‌آبادی از انتشارات فدک ـ ایساتیس شایستۀ کسب عنوان تقدیری شناخته شدند. 

با انتخاب کتاب تا بردمیدن گل‌ها تألیف محمدرضا فیاض از شرکت انتشارات سوره مهر، به عنوان اثر برگزیده در گروه موسیقی، تندیس جشنواره در دستان صاحب این اثر قرار گرفت.

 اما داوران گروه نمایش، فیلم و سینما، جز کتاب نمایشنامه‌نویسی عروسکی، تألیف سیمین امیریان از شرکت انتشارات سوره مهر را شایستۀ تقدیر و اهدای عنوان کتاب تقدیری نیافتند.

در گروه داوری هنرهای تجسمی و مباحث عمومی هنر، کتاب طراحی گرافیک محیطی، تألیف مصطفی اسداللهی از مؤسسه فرهنگی فاطمی، عنوان تقدیری و کتاب کودک و تصویر ۱، تألیف جمال‌الدین اکرمی از مؤسسه فرهنگی مدرسه برهان عنوان اثر برگزیده را از آن خود کردند. به این ترتیب، جمال‌الدین اکرمی، آخرین و دهمین تندیس آثار برگزیده را به خانه برد.

 

نظر دهید

Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.