مجله رشد هنرجو به خانواده مجلات رشد پیوست

مجله رشد هنرجو به خانواده مجلات رشد پیوست. این مجله می‌کوشد مطالبی را در محتوا بیاورد که فرد را برای احراز مشاغل فنی و حرفه‌ای آماده کند.

کبری محمودی، مدیرداخلی رشد هنرجو در گفت‌وگو با واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی با اشاره به انتشار ماهنامه رشد هنرجو از ابتدای سال تحصیلی 1400-1399 درباره هدف از انتشار این مجله گفت: «از آنجا که در دوره سه‌ساله هنرستان، تربیت نیروی انسانی، متعهد و کارآمدی هدف است که بتواند علاوه بر انجام وظایف شهروندی، با استفاده از آموخته‌های خویش، در مشاغل مربوط به رشته، در سطوح میانی تکنسین به کار اشتغال ورزد، مجله رشد هنرجو می‌کوشد مطالبی را در محتوا بیاورد که فرد را برای احراز مشاغل فنی و حرفه‌ای آماده کند. از این رو، مطالب مجله حول این موضوعات تألیف و تنظیم می‌شوند: چگونگی کسب و کار، کسب درآمد، حقوق کار، داستان‌هایی با موضوع کار، سواد مالی، مدیریت بر خود، خاطرات هنرجویان امروزی و قدیمی، چگونگی ورود هنرجویان به دانشگاه و تحصیلات عالی، کارآفرینی و کارآفرینان، و تولید و اشتغال».

وی افزود: «به منظور تشویق خانواده‌ها و دانش‌آموزان متوسطه اول به انتخاب هنرستان برای ادامه تحصیل، یکی از بخش‌های اصلی مجله، ایده‌گرفتن از هنرجویان موفق در کسب درآمد و مصاحبه با آنان، معرفی‌شان به جامعه و تشویق هنرجویان سال‌های اولیه هنرستان به ایده‌گرفتن از آنان است. هر آنچه به هنرجوی هنرستان مربوط است، در این مجله جای طرح دارد. مشتاق شنیدن حرف‌هایتان هستیم.»     
 

مجله رشد هنرجو ویژه دانش‌آموزان هنرستانی در دوره متوسطه دوم و به سردبیری محمدعلی قربانی، هشت شماره در سال تحصیلی (از مهر ماه تا اردیبهشت‌ماه) منتشر خواهد شد.

کلیدواژه: 
گروه و رشته : 

نظر دهید

Image CAPTCHA
شناسه امنیتی داخل تصویر را وارد کنید.